Masáž horných končatín a rúk

Masáž horných končatín sa začína jemnou masážou krku a šije, pokračuje na plece, rameno, predlaktie a ruku. Masáž ruky je masáž s reflexným účinkom podobne ako je tomu u nôh.

Súčasťou masáže hornej končatiny je aj masáž lopatky a jej okolia, ktorá funkčne patrí k hornej končatine ako celku. Táto masáž sa robí v ľahu, ale niektoré jej časti

sa môžu vykonávať aj v sede.

Navodzuje úplnú relaxáciu a uvoľnenie hrudnej, krčnej chrbtice a rúk.

Zlepšuje prekrvenie hornej časti tela.

Zlepšuje prúdenie lymfatického systému, čím sa zlepší vylučovanie škodlivých látok z tela.

Pri bolestiach hlavy a krčnej chrbtice, hlavne v dôsledku sedavého zamestnania, šoférovania, alebo častého nosenia ťažkých vecí.

 Čas masáže, ktorý je uvedený, je čistý čas, ktorý masírujeme. Konzultácie, prezliekanie, či osprchovanie sa neráta do času masáže

30 minút – 16e

Masáž dolných končatín a chodidiel

Masáž dolných končatín a chodidiel

Masáž dolných končatín je masáž sedacích svalov, stehna, predkolenia a masáž chodidla s reflexným účinkom.  Dolná končatina sa masíruje najprv zo zadnej, potom z prednej časti.

Ide o masáž dolných končatín a chodidiel, pre všetkých, ktorí akokoľvek zaťažujú svoje nohy, či v práci, doma. Táto masáž výborne uvoľňuje svalstvo, zlepšuje krvný a lymfatický systém, čím sa urýchli vyplavenie škodlivých látok z tela, zlepší sa okysličenie dolných končatín. Táto masáž je veľmi vhodná a účinná v boji proti celulitíde.

Čas masáže, ktorý je uvedený, je čistý čas, ktorý masírujeme. Konzultácie, prezliekanie, či osprchovanie sa neráta do času masáže .

45 minút – 23e