K Vašim službám

Relax, regenerácia, krása a zdravie pod jednou strechou. Tak by sa veľmi stručne dalo charakterizovať zameranie nášho štúdia LUXURY, zdravie a krása, ktoré nájdete v Prešove, na ul. Jarková  41. Sme tu pre Vás už od roku 2009.

Našim cieľom je ale oveľa viac ako len vytvoriť príjemnú a priateľskú atmosféru. Či už si k nám odbehnete z práce na dúšok relaxu a pohody, alebo sa prídete  skrášliť, zregenerovať…   Krásna pleť, pekné telo, oddýchnutá myseľ, endorfín na rozdávanie, harmónia a pohoda ….  aj o tom môže byť Váš deň….

Príďte si vychutnať rôzne masáže podľa vlastného výberu: /klasická masáž, SHIATSU – japonská tlaková masáž, bambusová masáž, tehotenská masáž, mäkké techniky, reflexná masáž, bankovanie – detoxikácia, luxusná čokoládová masáž, medová detoxikačná masáž.

Celotelové ošetrenia kozmetikou zn. SOTHYS  telové zábaly, zábal z morských rias, termozábaly, anticelulitídne ošetrenia, špeciálne kúry zamerané na formovanie postavy, detoxikácia telovými a ušnými sviečkami, antistresové a harmonizujúce kúry,  peelingy profesionálnou kozmetikou.

Pedikúra a manikúra –  ošetrenie rúk a nôh, masáž, peeling, parafínové zábaly, japonská manikúra

Kozmetika ponúka  štandardné aj nadštandardné služby /pleťové a telové ošetrenie, ošetrenie ultrazvukom a ozónom. Relaxačné, regeneračné, kompletné ošetrenie a samozrejme aj čistiace kúry

Náš tím

Ivan
IvanMasér
Masáže: klasická, mäkké techniky, SHIATSU – japonská tlaková masáž, medová detoxikačná a čokoládová, masáž lávovými kameňmi, telové ošetrenia a zábaly /peelingy/, kryomasáž, kinesiotaping, SM Systém
Peter
PeterMasér
Masáže: klasická masáž, reflexná masáž chodidiel, peeling, medová detoxikačná masáž, bankovanie.
Angelika
AngelikaPedikúra a manikúra
Pedikúra mokrá aj suchá
Medicinálne úkony
Masáže a peeling
Manikúra
Gel lak nohy
Veronika
VeronikaKozmetika a líčenie
Katka
KatkaNechty - nechtový dizajn