Pedikúra dnes patrí k bežnej starostlivosti, preto sme radi, že aj my Vám môžeme ponúknuť túto službu.

 

Pedikúra

ONLINE OBJEDNANIE KLIK TU

Objednávky na t.č. 0918 485 365

Okrem klasickej pedikúry, ktorá pozostáva: z odstránenia zrohovatenej vrstvy z celého chodidla, z ostrihania nechtov a úpravy nechtového lôžka, Vám profesionálna pedikérka môže pravidelným ošetrením vyliečiť zarastajúce nechty, prípadne odstrániť kurie oká. Preto dnes pedikúru navštevujú, nie len ženy a muži, ale aj deti, u ktorých práve zarastanie nechtov nie je zriedkavé. Dámy môžu využiť aj možnosť dať si vyleštiť a nalakovať nechty klasickým spôsobom, alebo francúzske lakovanie.
Ponúkame aj rôzne druhy lakovania.Manikúra Naše ruky sú jednou z vizitiek toho, ako sa o seba staráme. Hlavne ženy, ktoré prichádzajú do kontaktu s klientmi, by ich mali mať vždy pekné, upravené a zdravé. Často krát, dáme rukám zabrať aj pri rôznych domácich prácach, či v práci pri počítači, takže aj ony si zaslúžia našú pravidelnú starostlivosť a relax. A práve preto by sme sa mali o ne starať čo najlepšie a pravidelne im dopriať relax, zábaly, masáže a ošetrenie ako sa patrí.

V našej starostlivosti máte na výber z niekoľkých ozdravujúcich programov, ktoré sú zamerané hlavne na ošetrenie našich vlastných nechtov a to prírodnými prípravkami, zábalmi, masážou, ktoré pomáhajú k tomu, aby boli naše nechty zdravé, pevné a naše ruky hladké a oddýchnuté. Na všetky programy rúk používame veľmi kvalitné prírodné prípravky, ktoré neobsahujú žiadne chemické, konzervačné látky.

 

Gélové nechty

Objednávky na t.č. 0918 485 365

ONLINE OBJEDNANIE KLIK TU

 

Gelové nechty sú veľmi tenké, jasné, prirodzené a flexibilné. Sú neporézne, odolávajú tlakom. Gelové nechty možu byž použité na prírodné  nechty, t.j. pokrytím prírodného nechtu bez použitia foriem.
Gély sú a budú horúcim dopytom od našich zákazníčok. Predĺženie nechtov po prvej návšteve salónu može byť za pomoci tipov alebo foriem. Možte skončiť s pestovaním svojich prírodných nechtoch.
Vlastné nechty budú dlhé, silné, krásne a  zdravé  pod UV gelom tak, že už nebude potrebné nosiť umelé nechty. Ale s gélom sa stanú v podstate veľmi silné, odolnejšie  pred lámaním a štiepením.
Gelové nechty sú dlhodobé. Sú trvalým riešením pre ruky a krásu nechtov, nie dočasným. Zákazníčka, ktorá hladá pomoc pri pestovaní svojich nechtov ocení ich dlhodobú trvanlivosť.

Pozn.: Darčekové poukazy Štúdio Luxury alebo firemné poukazy sa dajú využit na služby: masáže, sauna, kozmetika, pedikúra a manikúra

Galéria