Pedikúra dnes patrí k bežnej starostlivosti, preto sme radi, že aj my Vám môžeme ponúknuť túto službu.

Pedikúra

Okrem klasickej pedikúry, ktorá pozostáva: z odstránenia zrohovatenej vrstvy z celého chodidla, z ostrihania nechtov a úpravy nechtového lôžka, Vám profesionálna pedikérka môže pravidelným ošetrením vyliečiť zarastajúce nechty, prípadne odstrániť kurie oká. Preto dnes pedikúru navštevujú, nie len ženy a muži, ale aj deti, u ktorých práve zarastanie nechtov nie je zriedkavé. Dámy môžu využiť aj možnosť dať si vyleštiť a nalakovať nechty klasickým spôsobom, alebo francúzske lakovanie.
Ponúkame aj rôzne druhy lakovania.Manikúra Naše ruky sú jednou z vizitiek toho, ako sa o seba staráme. Hlavne ženy, ktoré prichádzajú do kontaktu s klientmi, by ich mali mať vždy pekné, upravené a zdravé. Často krát, dáme rukám zabrať aj pri rôznych domácich prácach, či v práci pri počítači, takže aj ony si zaslúžia našú pravidelnú starostlivosť a relax. A práve preto by sme sa mali o ne starať čo najlepšie a pravidelne im dopriať relax, zábaly, masáže a ošetrenie ako sa patrí.

V našej starostlivosti máte na výber z niekoľkých ozdravujúcich programov, ktoré sú zamerané hlavne na ošetrenie našich vlastných nechtov a to prírodnými prípravkami, zábalmi, masážou, ktoré pomáhajú k tomu, aby boli naše nechty zdravé, pevné a naše ruky hladké a oddýchnuté. Na všetky programy rúk používame veľmi kvalitné prírodné prípravky, ktoré neobsahujú žiadne chemické, konzervačné látky.

Gélové nechty

Gelové nechty sú veľmi tenké, jasné, prirodzené a flexibilné. Sú neporézne, odolávajú tlakom. Gelové nechty možu byž použité na prírodné  nechty, t.j. pokrytím prírodného nechtu bez použitia foriem.
Gély sú a budú horúcim dopytom od našich zákazníčok. Predĺženie nechtov po prvej návšteve salónu može byť za pomoci tipov alebo foriem. Možte skončiť s pestovaním svojich prírodných nechtoch.
Vlastné nechty budú dlhé, silné, krásne a  zdravé  pod UV gelom tak, že už nebude potrebné nosiť umelé nechty. Ale s gélom sa stanú v podstate veľmi silné, odolnejšie  pred lámaním a štiepením.
Gelové nechty sú dlhodobé. Sú trvalým riešením pre ruky a krásu nechtov, nie dočasným. Zákazníčka, ktorá hladá pomoc pri pestovaní svojich nechtov ocení ich dlhodobú trvanlivosť.

Galéria